Збільшили фінансування конкурсу «Ми — це місто»

Газета «Запорізька правда» №66 (23296) 08.06.2013

Збільшили фінансування конкурсу “Ми – це місто”

ЕКСПЕРТНА рада конкурсу “Ми – це місто” на кращі соціальні проекти серед громадських, муніципаль-них установ і жителів Запоріжжя визначила 14 переможців – авторів кращих проектів із поліпшення й розвитку соціального середовища міста, – повідомив прес-центр ВАТ “Запоріжсталь”. Конкурс “Ми – це місто” оголошений у березні цього року в рамках соціальних програм МК “Запоріжсталь”, відбувався протягом трьох місяців. За цей період подано 130 заявок на участь у конкурсі, для учасників організували два тренінги із соціального проектування, які провів добродійний фонд Ріната Ахметова “Розвиток України”.

Оцінка проектів здійснювалася експертною радою на підставі затверджених критеріїв – затребуваність і реалістичність, ступінь розробленості проектної ідеї, оригінальність, соціальна значущість, стійкість проекту після завершення фінансування. Проведена технічна експертиза, оцінка заявок і визначені переможці конкурсу. Ухвалене рішення не розголошувати імена переможців конкурсу до 21 червня 2013 року. Саме цього дня в парку “Дубовий гай” відбудеться урочиста церемонія оголошення переможців і вручення грантів МК “Запоріжсталь” у розмірі 50 тис. грн. переможцям конкурсу.

– Ми вирішили збільшити суму, виділену на реалізацію кращих проектів конкурсу й розширити число переможців до 14 проектів, хоча згідно з умовами конкурсу переможців повинно бути 10. Нашою метою було дати старт кращим проектам, створити імпульс для соціальної активності запоріжців, – зазначив генеральний директор комбінату “Запоріжсталь” Ростислав Шурма.

 

 

 

Menu