Модернізації виробництва – зелену вулицю

 

Газета «Запорізька правда» №57 (23287) 18.05.2013

 

Модернізації виробництва – зелену вулицю

Під час візиту на “Запоріжсталь” Рінат Ахметов ознайомився з роботою підприємства, зокрема, відвідав цех холодної прокатки №1 та будівництво нової травильної лінії і дав коротке інтерв’ю:

– Ми сьогодні разом із вами фактично побачили початок могутньої й вартісної модернізації цього підприємства. Яким, на вашу думку, буде кінцевий результат? – Нині в світі на ринку триває криза. Тож нам необхідно зробити величезні інвестиції для того, щоб побудувати той завод, яким ми пишатимемося. Ми готові інвестувати в гірничо-металургійний комплекс величезні кошти. І зробивши величезні інвестиції, ми побудуємо сильне підприємство. Від цього виграє й підприємство, й трудовий колектив, і регіон, і країна.

Не зробимо цього – значить ми всі програємо. Але я переконаний, що нам необхідно це робити. У нашій стратегії розвитку все це передбачено. Наша група “Метінвест” робитиме величезні інвестиції й модернізуватиме гірничо-металургійний комплекс України. А гірничо-металургійний комплекс України – це 40 відсотків валютної виручки України. Це наше сьогодення й майбутнє. Без цього у нас нічого не вийде.

– Як ви оцінюєте роботу нового керівництва комбінату?

– Дуже добре. Але краще запитати про це людей. Най-об’єктивнішу оцінку дасть трудовий колектив. Щодо оцінки роботи нового менеджменту акціонерами хочу вам сказати, що минулий рік ми закінчили з мінусом. А коли закінчили з мінусом і необхідно інвестувати величезні кошти в модернізацію, ви знаєте, немає великої мотивації в акціонерів. Зараз показники кращі, набагато кращі, для нас це величезна мотивація – втілити те, чим ми гордитимемося. Я переконаний, якщо ми побудуємо новий киснево-конверторний цех, то це буде один із кращих комбінатів у Східній Європі. І ми всі цим гордитимемося.

Фото: Гендиректор підприємства Ростислав Шурма розповідає про кроки модернізації

 

Menu