Агенти майбутнього. Топ-20 проєктів, що змінюють Україну. Ось переможець народного голосування

Джерело: https://mc.today/agenti-majbutnogo-top-20-proyektiv-shho-zminyuyut-ukrayinu-os-peremozhets-narodnogo-golosuvannya/

Читачі MC.today визначились із найкращим проєктом, який змінює країну вже сьогодні. Разом із Глобальним договором ООН в Україні ми провели  голосування у межах проєкту «Агенти майбутнього. Топ-20 проєктів, що змінюють Україну. За версією Глобального договору ООН в Україні».

Перемогу здобула група компаній «Метінвест» зі своєю освітньою програмою Masters of Public Administration (MPA).  Її створили, щоб зростити ефективних міських керівників  для Маріуполя, Авдіївки, Запоріжжя, Кривого Рогу та Покровська.

Обирали проєкти під час кампанії «Партнерство заради сталого розвитку» від Глобального договору ООН в Україні. Міжнародне журі назвало найкращих у категоріях «Суспільство», «Планета», «Економічний розвиток», «Мир» і «Подолання COVID-19».

Після завершення конкурсу, де переможців і фіналістів обирало міжнародне журі, Глобальний договір ООН в Україні окремо визначив двадцятку найкращих проєктів, покликаних змінювати Україну. Саме серед них читачi MC.today обрали найкращих.

Будь-які бізнеси, виші та некомерційні організації можуть долучитись до змін в Україні. Приєднатись до кампанії можуть всі бажаючі, хто у своїй роботі керується Цілями сталого розвитку.

Навчають ефективно керувати містами.
Група компаній «Метінвест»

Група компаній «Метінвест» вирішила зростити нове покоління керівників муніципалітетів у містах, де розташовані їхні підприємства. Їх навчать ефективно керувати бюджетом, залучати інвестиції, реалізовувати амбіційні проєкти, розвивати свої міста і робити управління ними більш прозорим. Для цього створили освітню програму Masters of Public Administration (MPA).

Проєкт стартував у вересні 2019 року. Тоді його слухачами стали 30 керівників 30–45 років з муніципалітетів Маріуполя, Авдіївки, Покровська, Запоріжжя і Кривого Рогу. Навчання проходило в Києві, Маріуполі та Запоріжжі в режимі офлайн. У планах – зробити освітній майданчик і у Кривому Розі.
Серед викладачів MPA були керівний партнер компанії «Прорив.in.ua» Павло Шеремета, президент компанії «Євроіндекс» Валерій Пекар, директорка зі зв’язків з громадськістю SCM Наталія Ємченко.

Студенти складали іспити після кожного модуля та захищали дипломи перед міськими головами. Теми для них обирали серед актуальних проблем рідних міст.

Після навчання 20% слухачів отримали нові призначення. Наприклад, керівниця Центру надання адміністративних послуг у Маріуполі стала заступницею міського голови.

Зараз формується нова група студентів, приєднаються до них і представники мерії Мелітополя.

Навчання для студентів безкоштовне. «Метінвест» фінансує проєкт спільно з фондами Криворізька фундація майбутнього (Кривий Ріг), «Платформа спільних дій» (Запоріжжя), Фонд розвитку Маріуполя (Маріуполь), а також частково – USAID.
Проєкт є переможцем у категорії «Економічний розвиток».

(…)

Menu