«ЗАПОРІЖСТАЛЬ» – ГОЛОВНИЙ ПАРТНЕР МАСШТАБНОГО НАПІВМАРАФОНУ ZAPORIZHSTAL HALF MARATHON 2017

«Запоріжсталь» підтримав біговий рух в Запоріжжі і Україні, виступивши титульним спонсором напівмарафону Zaporizhstal Half Marathon 2017. Вперше в Запоріжжі масштабна спортивна подія відбудеться 5 листопада 2017 року. Організатори події компанія Run Ukraine планує зібрати близько 1500 учасників і більше 3000 глядачів.

«Напівмарафон – це грандіозна спортивна подія, яку Запоріжжя приймає вперше за свою історію. Спортивні перемоги і виробничі досягнення багато в чому схожі – вони результат довгогї наполегливої ​​праці, руху вперед, командної взаємодії. Ці цінності близькі комбінату і повністю відповідають ідеї напівмарафону», – підкреслив Генеральний директор« Запоріжсталі» Ростислав Шурма.

У напівмарафоні візьмуть участь близько 1500 бігунів. Учасники активно реєструються на дистанції 2, 5, 10 і 21,0975 км, а також на дитячі та сімейні забіги. В рамках Zaporizhstal Half Marathon 2017 відбудеться благодійний забіг на 2 км в підтримку п’ятирічної дівчинки Лізи, яка хворіє на ДЦП. Половина суми від реєстраційних внесків учасників благодійного забігу буде спрямована на покупку речей першої необхідності і реабілітації.

У напівмарафоні також бере участь велика корпоративна команда запорізьких підприємств Метінвесту, яка об’єднала понад 400 працівників «Запоріжсталі», «Запоріжвогнетриву», «Запорожкокса» і Запорізького ливарно-механічного заводу. Співробітники підприємств активно готуються до забігів, відвідують тренування і залучують друзів і близьких до участі в спортивному святі.

З програмою заходу можна ознайомитися на сайті заходу Zaporizhstal Half Marathon 2017.

Menu