Розпочинається підготовка до Zaporizhstal Half Marathon 2018

До самої масштабної спортивної події Запоріжжя залишилася пара місяців. 4 серпня в Туристичному інформаційному центрі Запоріжжя презентували другий міський Zaporizhstal Half Marathon 2018, який відбудеться 28 жовтня.

Незмінно титульним спонсором заходу виступить комбінат «Запоріжсталь». На підприємстві є велика група людей, які займаються біговим спортом. Вони ж об’єдналися в корпоративну команду на першому напівмарафоні, яка налічувала близько 400 осіб. У цьому році співробітники комбінату також планують взяти участь у пробігу.

Про те, що нового буде на другому напівмарафоні розповів головний менеджер Run Ukraine – Дмитро Черницький:

– Zaporizhstal Half Marathon – це популяризація масового спорту, яким сьогодні може займатися кожна людина. Не важливо хто ви є: студент, робітник, бізнесмен, якщо ви поділяєте цінності цієї великої події, то ви вже в команді. Напівмарафон – це ціла подія не тільки для міста, а й для всієї України, оскільки є частиною біговій ліги нарівні з Київським, Львівським або Одеським напівмарафонами.

Дмитро також ознайомив гостей з дистанціями, які можна буде пробігти на напівмарафоні. Це традиційно дистанція на 21 км, 5 км – для спортсменів-аматорів і 2 км – благодійний забіг. Дистанція на 10 км в цьому році буде відсутня, але замість неї з’явилися забіги-естафети на аналогічну відстань. Також пройде забіг для дітей на 500 м. Зареєструватися на будь-яку дистанцію і естафету, а також ознайомитися з нововведеннями ZaporizhstalHalfMarathon2018 можна на офіційному сайті заходу: https://zphalfmarathon.org/

На презентації виступив молодіжний мер Запоріжжя і лідер молодіжної організації комбінату «Запоріжсталь» Сергій Ільченко, який в минулому році пробіг на марафоні дистанцію в 10 км:


– Цього року в Запоріжжі вже пройшло стільки чудових масових заходів: Jazzy Fest, буквально пару днів тому відбувся Khortytsia Freedom. Зі спортивних подій це були Colorrun і Colorswim. І, якщо чесно, це добре, що в місті проходять різні заходи, які затребувані різними категоріями жителів Запоріжжя. Це круто, що ми йдемо від стереотипу, що Запоріжжя тільки індустріальний центр. Що стосується «Запоріжсталі» – ми завжди будемо підтримувати розвиток спорту в Запоріжжі.

Важливість проведення спортивної події такого масштабу підтвердив і заступник мера Анатолій Пустоваров:


– Нашому місту був необхідний даний захід. У минулому році ми побачили, що місто і жителі готові до напівмарафону. В цьому році ми провели «роботу над помилками» і час перекриття доріг для транспорту на дистанції напівмарафону буде значно скорочено в порівнянні з минулим роком.

Menu