ЗАПОРІЖСТАЛІВСЬКІ КВКЩИКИ ЗНОВУ ПЕРШІ

Збірна команда КВК комбінату «Запорожстайл» повернулася з Кривого Рогу, де брала участь у 11 фестивалі КВК серед металургійних підприємств України. Наші веселі та кмітливі хлопці приїхали додому з перемогою, кубком та дипломом за перше місце, блискуче обігравши сильних суперників з Кривого Рогу, Маріуполя та Нікополя.

До змагань наші КВКщики підготувалися грунтовно: написали нову програму виступу, взявши за основу комічні випадки з життя простих металургів. Було у «Запорожстайла» багато «гострих» та смішних жартів, якісного гумору і хороших мініатюр. Також хлопці виконували куплети, написані Арсеном Мірзояном. Варто відзначити, що боротьба за першість була нелегкою. У кожному конкурсі «Запорожстайл» і збірна ММК ім. Ілліча йшли на рівних, тому інтрига трималася до останньої хвилини.

– Ми розраховували на перемогу, – розповідає учасник запоріжсталівської збірної Сергій Ільченко, – але й розуміли, що у маріупольської команди теж були хороші шанси. Ми сподобалися не тільки журі, а й глядачам. Члени комісії назвали наш гумор «інтелігентним», і це значно відрізняло нас від багатьох команд-суперників. Нам було подвійно приємно, адже ми, металурги, повинні дотримуватися культури спілкування, навіть в жартах.

Menu