«ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВИСТУПИВ ПАРТНЕРОМ МІЖНАРОДНОГО КОЗАЦЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ В ЗАПОРІЖЖІ

Комбінат «Запоріжсталь» надав фінансову підтримку в проведенні XХІ міжнародного фестивалю національних військових і традиційних культур «Запорозький Спас» імені Анатолія Єрмака за участю майстрів бойових мистецтв з України, Польщі, Грузії та Латвії. На підтримку фестивалю комбінат «Запоріжсталь» направив 50 тисяч гривень.

18-20 серпня 2017 року Запоріжжі відбувся XХІ міжнародний фестиваль національних військових і традиційних культур «Запорозький Спас» імені Анатолія Єрмака. Цей проект – один з переможців конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто», який щорічно проводить комбінат «Запоріжсталь». На реалізацію своєї ідеї всеукраїнська федерація «Спас» отримала від підприємства грант в розмірі 50 тисяч гривень.

Козацький фестиваль спрямований на патріотичне виховання молоді, популяризацію національних військових культур, організацію активного відпочинку для жителів і гостей міста, а також підвищення туристичної привабливості Запорізької області. У програмі фестивалю – турнір з історичного фехтування, майстер-класи з бойових мистецтв, виставка народних майстрів, козацькі герці «Лава на лаву».

Комбінат «Запоріжсталь» системно підтримує і популяризує традиції козацтва в Запоріжжі. У числі раніше реалізованих за підтримки комбінату проектів – відкриття унікальних виставок артефактів козацтва на о. Хортиця – «Часи Козацькі – Січі Запорізькі», «Козацький табір», відкриття культурних об’єктів – пересувний козацької кузні, січовий пушкарню, козацької тролеї, системна підтримка всеукраїнського фестивалю єдиноборств «Козацький гарт», всеукраїнського розважального свята «Козацькі розваги», інше.

Menu