«ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ПРИВІТАВ ЮНИХ ФУТБОЛІСТІВ ДЮСШ «МЕТАЛУРГ» З УСПІШНИМ ЗАВЕРШЕННЯМ СЕЗОНУ

«Запоріжсталь» подарував юним спортсменам з команд U14, U15, U16 і U17 нову спортивну екіпіровку, а тренерський склад школи заохотив грошовими сертифікатами. На ці цілі підприємство направило близько 60 тис. грн. Всього у 2017 році ПАТ «Запоріжсталь» вже направив на підтримку тренувального процесу, участь у змаганнях і забезпечення матеріально-технічної бази ДЮСШ «Металург» близько 5 млн гривень.

13 серпня 2017 року конференц-залі стадіону «Славутич Арена» відбувся урочистий захід за участю гравців і тренерів футбольної школи «Металург», на якому були підбиті підсумки спортивного сезону 2016-2017 року і нагороджені кращі команди.

Нагадаємо, наприкінці 2015 року дитяча футбольна школа запорізького «Металурга» опинилася під загрозою зникнення: в зв’язку з ліквідацією команди припинилося фінансування і навчального закладу, постало питання про подальшу участь команд у чемпіонаті дитячо-юнацької футбольної ліги України. Для збереження багаторічних традицій юнацького футболу в Запоріжжі. ПАТ «Запоріжсталь» профінансував команду ДЮСШ «Металург» у виїзних турах, облаштував місце для тренувань, забезпечив екіпіровкою і всім необхідним. У 2016 році сума фінансової допомоги ПАТ «Запоріжсталь» склала 4 млн гривень.

 

Menu