ЗАПОРІЗЬКІ ПІДПРИЄМСТВА МЕТІНВЕСТУ ПОДАРУВАЛИ ДІТЯМ МІСТА КОРИСНІ ЛІТНІ КАНІКУЛИ

«Запоріжсталь», «Запоріжвогнетрив», «Запоріжкокс» і Запорізький ливарно-механічний завод організували маленьким запоріжцям захоплюючі та пізнавальні літні канікули. На літні освітні, оздоровчі і культурно-спортивні заходи для дітей підприємства спільно направили близько 5,7 млн ​​гривень.

Традиційно «Запоріжсталь», «Запоріжвогнетрив», «Запоріжкокс» і Запорізький ливарно-механічний завод організували пільгове оздоровлення для понад півтори тисячі дітей своїх співробітників. Діти відпочили і набралися сил перед новим навчальним роком у дитячих оздоровчих центрах «Супутник» (Великий Луг), «Альбатрос» і «Приморський» (Азовське море). Спеціально для дітей трудова молодь провела кілька «Днів з підприємством», в рамках яких діти ознайомилися з заводами, де трудяться батьки, а також взяли участь в конкурсах і змаганнях. У 2017 році на організацію літньої оздоровчої кампанії для дітей спрямовано близько 5 млн гривень.

За підтримки «Запоріжсталі» в період літніх канікул для маленьких городян був реалізований ряд освітніх проектів. Так в рамках конкурсу соціальних проектів «Ми – це місто» ПАТ «Запоріжсталь» працювала літня школа робототехніки, яку відвідали близько сотні дітей. Завдяки гранту комбінату в місті відбулося сімейне телешоу «FamilyQuiz», в якому взяли участь понад 10 сімей з дітьми різного віку. А в день металурга і гірника понад 1500 запорізьких хлопчиків і дівчат стали умілими виробничниками у справжньому Місті професій, що виросло на каскаді фонтанів «Райдуга».

Комбінат «Запоріжсталь» організував і ряд проектів в форматі літніх таборів. Вісімнадцять вихованців відділення плавання запорізького центру «Інваспорт» провели реабілітаційні збори в одному з кращих санаторіїв Західної України. У ці дні завершує свою роботу літній IT-табір, де пройшли навчання понад 100 осіб, більшість з яких – діти. Понад 60 дітей соціально незахищених категорій відпочили в туристичному пересувному таборі в Карпатах. Допоміг комбінат і в організації інклюзивного табору для 100 дітей з особливими потребами.

Крім цього, за участю ПАТ «Запоріжсталь» в дошкільному навчальному закладі «Зіронька» створений літній театр під відкритим небом, у ЗНВК № 63 побудований клас інтерактивної фізики, а у ЗОШ № 103 – відкритий новий спортмайданчик. Також комбінат надав допомогу в ремонті приміщення реабілітаційного центру Запорізької обласної організації сімей інвалідів «Людям потрібні люди».

На реалізацію цих проектів комбінат «Запоріжсталь» направив близько 700 тис. гривень.

Menu