ЗАПОРОЖЦІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-ГОЛОСУВАННІ ЗА «НАРОДНИЙ ПРОЕКТ» КОНКУРСУ СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ «МИ – ЦЕ МІСТО»

В рамках п’ятого сезону конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто», організованого ПАТ «Запоріжсталь», стартувало онлайн-голосування за проекти-півфіналісти. Володар звання «Народний проект» отримає додаткові бали до оцінки експертної ради конкурсу.

Запорожці голосують за кращий, на їхню думку, проект-півфіналіст на порталі конкурсу «Ми – це місто». Підсумки онлайн-голосування та півфіналіст-володар звання «Народний проект» будуть відомі 8 травня.

Вперше запорожці взяли участь в онлайн-голосуванні за «Народний проект» в 2016 році. Свої голоси за найкращі ініціативи віддали 7500 запорожців. «Народним проектом» став ТОВ «Спортивний Клуб «АЯКС» – «Допомога юним футболістам» – зі встановлення огорожі міні-футбольного поля для забезпечення безпечних тренувань дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в Хортицькому районі.

П’ятий сезон конкурсу «Ми – це місто» стартував 2 березня 2017 року і тривав протягом місяця. За цей період комбінат провів три навчальних тренінгу з соціального проектування, які відвідали понад 300 представників громадськості. Експертна рада визначила півфіналістів з числа 279 заявок, що надійшли до участі в конкурсі. В середині травня півфіналісти представлять свої проекти в ході відкритих презентацій, а вже в кінці травня будуть названі переможці конкурсу «Ми – це місто».

Нагадаємо, проекти-переможці конкурсу «Ми – це місто» отримають гранти на реалізацію до 100 тис. гривень. У 2017 році ПАТ «Запоріжсталь», при пайовій участі ПрАТ «Запорожокс» і ПрАТ «Запоріжвогнетрив», збільшив грантовий фонд конкурсу до 3 млн гривень.

Menu