«Запоріжсталь» виділив стипендії запорізьким спортсменам

У 2021 році “Запоріжсталь» виділив фінансування для виплати стипендій дев’яти запорізьким спортсменам. На підтримку титулованих атлетів комбінат направить більше 320 тис. гривень.

Серед стипендіатів «Запоріжсталі» – п’ять кандидатів на участь в літніх Олімпійських іграх- 2021 (Токіо, Японія): легкоатлети, майстри спорту Олексій Касьянов, Ганна Гацько-Федусова, Анастасія Бризгіна, Катерина Климюк, Вікторія Ратнікова. Також в числі стипендіатів «Запоріжсталі» чемпіон Європи зі спортивної гімнастики серед юніорів Радомир Стельмах, титулований шашкіст Богдан Панченков, майстри вітрильного спорту Кирило Долгов і Олена Попова.

«Наші спортсмени прославляють Запорізький край і Україну, мають великий спортивний потенціал для майбутніх перемог. Успішність виступів і якість їхньої підготовки багато в чому залежить від підтримки спортивної спільноти. Ми вдячні комбінату за підтримку спорту високих досягнень і внесок, який він робить у популяризацію спорту», – зазначив Володимир Лобанов, глава Запорізького обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Нагадаємо, «Запоріжсталь» традиційно підтримує розвиток спортивного руху в колективі. На комбінаті щорічно проходять змагання в рамках спартакіади «Запоріжсталі», спортсмени комбінату беруть участь в корпоративних спортивних змаганнях Metinvest Steel Games, робітничої спартакіаді ПМГУ. Комбінат підтримує популяризацію здорового способу життя в регіоні, розвиток спортивної інфраструктури в місті. «Запоріжсталь» надає допомогу в організації спортивно-оздоровчого табору для вихованців ЗРЦ «Інваспорт», спільно з ФК «Шахтар» реалізує соціальний проєкт «Давай, грай!». За підтримки підприємства з 2016 по 2019 рік проведено реконструкцію футбольних полів ДЮСШ «Металург», розширена спортивна інфраструктура міста завдяки установці загальнодоступних спортивних майданчиків.

У 2021 році Група Метінвест відзначає 15-річчя з дня заснування. Метінвест — міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній. В її структуру входять видобувні і металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також мережа продажів у всіх ключових регіонах світу. Компанія контролює весь виробничий ланцюжок — від видобутку руди і вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової продукції.

Menu