«Запоріжсталь» Метінвесту в квітні безоплатно передав лі-карням України близько 370 тонн медичного кисню

У квітні 2021 року «Запоріжсталь» Метінвесту отримав реєстраційне свідоцтво Міністерства охорони здоров’я України на виробництво рідкого кисню для використання його в якості медичного лікарського засобу. За місяць «Запоріжсталь» відвантажив близько 370 тонн медичного кисню. Крім медичних установ Запоріжжя, кисень «Запоріжсталі» допомагав рятувати життя пацієнтів лікарень Хмельницької, Вінницької, Дніпропетровської, Миколаївської та Київської областей.

«Другого квітня вся Україна дізналася про «Запоріжсталь» в новій якості: провідного українського виробника сталі сертифікували як постачальника якісного медичного кисню для лікування хворих на коронавірус. На всі звернення медиків ми відгукувалися оперативно, розуміючи, що кожна хвилина зволікання може коштувати життя. Поки у лікарень буде потреба в кисні — ми будемо робити все можливе, щоб забезпечити їх життєво важливими ліками для кисневої терапії хворих», — зазначив Генеральний директор «Запоріжсталі» Олександр Мироненко.

Нагадаємо, 21 квітня 2021 року в Запорізькій обласній інфекційній клінічній лікарні ввели в експлуатацію сучасну кисневу станцію, будівництво якої профінансував комбінат «Запоріжсталь» Групи Метінвест за підтримки Фонду Ріната Ахметова. Також комбінат забезпечив заправку ємностей станції медичним киснем власного виробництва, який «Запоріжсталь» передає на безоплатній основі медикам Запоріжжя та інших регіонів України.

З самого початку пандемії COVID-19 «Запоріжсталь» і Метінвест спільно з Фондом Ріната Ахметова надають допомогу медичним закладам Запорізької області: медики отримали від Фонду Ріната Ахметова 16 кисневих концентраторів, 15 апаратів ШВЛ, 34 тисячі експрес-тестів і три тисячі засобів індивідуального захисту.

У 2021 році Група Метінвест відзначає 15-річчя з дня заснування. Метінвест — міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній. В її структуру входять видобувні і металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також мережа продажів у всіх ключових регіонах світу. Компанія контролює весь виробничий ланцюжок — від видобутку руди і вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової продукції.

Menu