ЗА СІЧЕНЬ-СЕРПЕНЬ 2015 ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ІНВЕСТУВАВ У ВДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ ПРАЦІ ПРАЦІВНИКІВ КОМБІНАТУ БЛИЗЬКО 130 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ.

За січень-серпень 2015 ПАТ «Запоріжсталь» інвестував у вдосконалення системи безпеки праці працівників комбінату близько 130 мільйонів гривень.

Ключовий напрям діяльності ПАТ «Запоріжсталь» – забезпечення промислової безпеки та охорони праці, збереження життя і здоров’я працівників комбінату. На підприємстві діє ряд програм, спрямованих на підвищення виробничої безпеки, поліпшення умов праці та виробничого побуту, охорону здоров’я працівників. В рамках цих ініціатив комбінат системно впроваджує кращі світові практики в сфері охорони праці.

Підприємство послідовно інвестує у вдосконалення засобів індивідуального захисту (ЗІЗ), набуваючи ЗІЗ кращих світових виробників. Зокрема, на придбання спецодягу та взуття спрямовано близько 29 мільйонів гривень.


Працівник ПАТ “Запоріжсталь” на складі готової продукції Цеху холодної прокатки №1

Один з основних напрямків вдосконалення системи охорони праці на підприємстві – попередження мікротравм органів зору. З метою забезпечення працівників комбінату захисними окулярами кращих світових виробників ПАТ «Запоріжсталь» провів промислові випробування декількох зразків цих засобів індивідуального захисту у виробничих підрозділах. За підсумками тестування і відгуками працівників прийнято рішення про придбання найбільш ефективних захисних окулярів виробництва компаній Univet(Італія), Uvex (Німеччина) і DeltaPlus(Франція). Продукція цих компаній зарекомендувала себе з найкращого боку, характеризується високою якістю і надійністю, сертифікована за суворим міжнародним стандартам охорони праці. Протягом першої декади вересня всіх працівників ПАТ «Запоріжсталь» забезпечать комплектами захисних окулярів Univet, Uvex, DeltaPlus і аксесуарів до них: тасьмою для носіння, серветками з мікрофібри і м’якими чохлами. Заміну очок для кожного працівника планується здійснювати щоквартально. На підприємстві планують направити в 2015 році на забезпечення працівників захисними окулярами 6 млн гривень. На даний момент в придбання захисних окулярів комбінат інвестував понад 1,2 млн гривень.

Також комбінат послідовно спрямовує кошти на вдосконалення протидії надзвичайним ситуаціям на комбінаті, профілактику попередження нещасних випадків, поліпшення умов праці, ремонт санітарних та адміністративно-побутових приміщень, придбання побутових і промислових кондиціонерів. На ці цілі за 8 місяців ПАТ «Запоріжсталь» направив близько 70 млн гривень.

Menu