ВОЛОНТЕРИ – СПІВРОБІТНИКИ ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ», ПРАТ «ЗАПОРІЖКОКС» І ПРАТ «ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ» ПРОВЕЛИ МАСШТАБНУ ЕКОЛОГІЧНУ АКЦІЮ «ЧИСТЕ МІСТО»

8 квітня 2017 року працівники ПАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «Запоріжкокс» і ПрАТ «Запоріжвогнетрив» взяли участь у волонтерській екологічної акції «Чисте місто». В рамках акції співробітники навели порядок в різних районах м.Запоріжжя, очищено територію площею близько 10 гектарів, вивезено понад 250 тонн сміття.

Учасники щорічної масштабної акції «Чисте місто» привели в порядок територію острова Хортиця, міський парк і набережну Дніпра в Заводському районі Запоріжжя, зелену зону в Вознесенівському районі. Спільними зусиллями волонтери прибрали сміття і сухостій, пофарбували лавки та урни, упорядкували клумби. Також в рамках акції проведено благоустрій територій, прилеглих до підприємств, висаджено понад 700 дерев і чагарників. У прибиранні було задіяно 18 одиниць техніки, загальна чисельність учасників акції перевищила 1000 осіб.

Щорічно співробітники підприємств беруть активну участь в екологічних волонтерських акціях «Чисте місто» і «Врятуємо Дніпро разом!», В рамках яких проводиться благоустрій зелених зон міста, висадка дерев та чагарників, очищення берегової лінії і дна, а також зариблення річки Дніпро.

Більше фото можна переглянути тут: https://goo.gl/2lHCiD

Menu