У ЗАПОРІЖЖІ В РАМКАХ КОНКУРСУ «МИ – ЦЕ МІСТО» ЗАПУЩЕНО МЕДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

В рамках соціальної програми «Ми – це місто» в м. Запоріжжі стартував соціальний проект «Кроки до здоров’я». Автори створили медичний освітній інтернет-ресурс, присвячений здоров’ю дітей, а також організували медіа-центр для підвищення кваліфікації лікарів та медичного освіти батьків. Проект є переможцем конкурсу «Ми – це місто» і отримав грант від ПАТ «Запоріжсталь» у розмірі 58 тис. гривень.

Медичний освітній проект «Кроки до здоров’я» реалізується з ініціативи та за участю науковців Запорізького державного медичного університету спільно з медиками Запорізькій міської дитячої лікарні № 5. Ініціатива спрямована на допомогу батькам у питаннях формування та збереження здоров’я дітей в різні вікові періоди – від новонародженого до підлітка.

Професійний інтернет-ресурс (https://babykrok.com.ua) орієнтований на майбутніх і справжніх батьків, підлітків, вагітних жінок. Він дає можливість онлайн-спілкування з педіатрами, сімейними лікарями. На сторінках сайту можна отримати поради по здоров’ю дітей різного віку, підготовці до пологів, догляду за недоношеними дітьми, грудному вигодовуванню, дитячому харчуванню.

Також в рамках реалізації проекту на базі Запорізької дитячої міської лікарні № 5 створено медичний освітній медіа-центр. Він розпорядженні сучасні засоби відео-комунікацій, за допомогою яких для студентів-медиків і лікарів-педіатрів організовують онлайн-лекції провідних фахівців-педіатрів з різних країн світу, навчають новітнім методикам діагностики та лікування захворювань у дітей. Крім того, планується на постійній основі проводити лекції для батьків, присвячені дитячому здоров’ю.

Menu