В. А. САЦЬКИЙ І ВАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» – ЛІДЕРИ ГАЛУЗІ

В Україні, відповідно до загальнодержавного курса розвитку країни, щороку визначають підприємства, які сприяють економічному зростанню і створюють основу поліпшеного життя та соціального захисту громадян.

Для цих цілей щорічно за підтримки Державного комітету статистики України проводиться порівняння економічних показників і динаміки розвитку серед 350 тис. підприємств країни. Кращі підприємства галузі потрапляють в проект «Ліга кращих» і отримують право називатися лідерами у своєму виді економічної діяльності.

За підсумками 2011 року «Запоріжсталь» випередила багатьох своїх конкурентів і зайняла друге місце в номінації «Виробництво чавуну, сталі та феросплавів» і отримала звання «Краще підприємство року». Успіхи комбінату, його високі економічні показники нерозривно пов’язані з Віталієм Антоновичем Сацким, який вже більше 26 років очолює підприємство.

Враховуючи досягнення «Запоріжсталі», за результатами бізнес-рейтингу наш комбінат нагороджений статус-нагородою «Зірка бізнесу України 2011 року» та Дипломом переможця рейтингу. В. А Сацький за великий внесок у розвиток металургії країни і комбінату нагороджений орденом «Передовик економіки України» та сертифікатом «Бізнесмен року».

Menu