У 2016 РОЦІ ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВІДВАНТАЖИВ БІЛЬШЕ 540 ТИС. ТОНН МЕТАЛОПРОДУКЦІЇ ВОДНИМ ТРАНСПОРТОМ

ПАТ «Запоріжсталь» в 2016 році поставив споживачам водним транспортом через Запорізький річковий порт понад 540 тис. тонн металопродукції.

Поставки металопродукції водним транспортом дозволяють комбінату «Запоріжсталь» скоротити витрати на логістику і збільшити швидкість поставки продукції споживачам, будучи конкурентною перевагою запоріжсталівської металопродукції на європейських ринках.

«Ми відпрацювали стабільну логістичну модель поставок водним транспортом. Необхідно на державному рівні розвивати цей напрямок і створювати умови для залучення інвестицій в недооцінену галузь водних перевезень. В першу чергу, необхідно скорегувати законодавство про внутрішній водний транспорт, щоб спростити процедури роботи на Дніпрі», – заявив Генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

У 2016 році період навігації по річці Дніпро в Запорізькому річковому порту розпочався 17 лютого і завершився 15 грудня 2016 року. У 2015 році ПАТ «Запоріжсталь» поставив водним транспортом близько 700 тис. тонн. Зниження поставок вантажів водним транспортом в 2016 році пов’язане зі зменшенням поставок до Туреччини через переорієнтацію на європейському ринку металопродукції.

В рамках партнерства в Запорізькому річковому порту за сприяння ПАТ «Запоріжсталь» в 2016 році впроваджена система доставки, приймання, зберігання і відвантаження на судно металопродукції комбінату за допомогою QR коду, що істотно прискорило обробку вантажів. Впроваджена система обміну інформацією в режимі реального часу істотно підвищила рівень контролю за доставкою вантажу «комбінат – порт». Обсяг продукції ПАТ «Запоріжсталь» становить 80% від всіх експортних відправок Запорізького річкового порту.

Menu