У 2020 році Метінвест направив на виплату стипендій кращим запорізьким студентам 5,4 млн гривень

Понад 400 кращих студентів Запоріжжя, які навчаються на профільних факультетах національного університету «Запорізька політехніка» та Запорізького національного університету, 2020 року були відзначені іменними стипендіями Метінвесту. Стипендіальна програма діє в рамках підписаного в травні 2019 року меморандуму про співпрацю між компанією Метінвест і вишами.

Метінвест підтримує студентів вишів, що навчаються на I-IV курсах, а також здобувають ступінь магістра, і які показують високі результати в навчанні, залучені в мотиваційні проєкти компанії і добре зарекомендували себе при проходженні практики на запорізьких підприємствах Метінвесту. Сумарно в 2020 році на виплати стипендій кращим запорізьким студентам Метінвест направив 5,4 млн гривень.

Також в рамках чинного меморандуму, на базі відділу розвитку персоналу «Запоріжсталі» для майбутніх фахівців організовані тренінги, які з березня 2020 року у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції переформатовані у вебінари.

Нагадаємо, в грудні 2020 року Метінвест оголосив про старт студентського кейс-чемпіонату M.studentchamp, який вперше за час свого проведення охопить міста присутності компанії: Запоріжжя, Маріуполь, Авдіївку, Кривий Ріг та Кам’янське. На учасників чекають не тільки цінні призи, а й унікальна можливість швидкого професійного розвитку в Компанії. Подати заявку на змагання всі охочі можуть на сайті проєкту.

У 2021 році Група Метінвест відзначає 15-річчя з дня заснування. Метінвест — міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній. В її структуру входять видобувні і металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також мережа продажів у всіх ключових регіонах світу. Компанія контролює весь виробничий ланцюжок — від видобутку руди і вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової продукції.

Menu