РУСЛАН БОЖКО, ФІНАНСОВИЙ ДИРЕКТОР МК « ЗАПОРІЖСТАЛЬ», УВІЙШОВ ДО ТОП – 50 КРАЩИХ ФІНАНСОВИХ ДИРЕКТОРІВ УКРАЇНИ

Фінансовий директор МК «Запоріжсталь» Руслан Божко увійшов до списку ТОП – 50 найефективніших фінансових директорів України, згідно з рейтингом «Інвестгазети», із залученням експерта всесвітньо відомої компанії Talent Advisors.

Рейтинг був складений авторитетними експертами за підсумками оцінки діяльності за 2013 р. 150 фінансових директорів найбільших компаній України, в результаті чого були відібрані 50 кращих фахівців в галузі фінансів.

Визнання Руслана Божко одним з кращих фінансових директорів України – результат його успішної роботи з побудови та розвитку фінансової функції на МК «Запоріжсталь» (облік в цехах, бухгалтерський облік, бюджетування і звітність) та відновлення іміджу МК «Запоріжсталь» як доброякісного позичальника.

Руслан Божко народився в 1976 році, закінчив Донецький державний університет. Обіймав посади в міжнародних компаніях PricewaterhouseCoopers, Deloitte & Touche Ukrainian Servise Company. Отримав значний практичний досвід роботи в галузі управління та фінансів в Групі Метінвест. З серпня 2011 року працює на посаді фінансового директора ВАТ «Запоріжсталь».

Menu