КЕРІВНИК IT-НАПРЯМКУ ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВИЗНАНИЙ КРАЩИМ В КОНКУРСІ IT-ДИРЕКТОРІВ УКРАЇНИ

Головного спеціаліста з інформаційних технологій ПАТ «Запоріжсталь» Сергія Федчуна визнано переможцем Восьмого щорічного конкурсу для ІТ-директорів України BEST CIO (Chief Information Officer) 2015 серед підприємств гірничо-металургійного комплексу.

VIII Всеукраїнський конкурс ІТ-директорів BEST CIO 2015 проводиться веб-ресурсом «Компьютерное Обозрение» за підтримки провідних транснаціональних корпорацій у сфері ІТ. Конкурс покликаний визначити найбільш професійних ІТ-менеджерів, які домоглися за минулий рік найбільшого успіху в розвитку інформаційних технологій на українських підприємствах.


Дмитро Наславський (Microsoft) оголошує BEST CIO серед підприємств Гірничо-металургійного комплексу

Журі BEST CIO 2015 визначали переможців у наступних категоріях: металургія та гірничо-видобувний комплекс; роздрібна торгівля; страхування; малі та середні банки; великі банки; машино- та приладобудування; харчова промисловість; енергетика і паливний комплекс; Агропромисловий комплекс. У рамках конкурсу журі проводили оцінку рівня зрілості ІТ-інфраструктури підприємств та організацій України. При цьому вирішальним фактором при виборі переможців виступають професійні якості учасників, що допомагають їм виводити свої підприємства в лідери ринку.


Керівник ІТ-напрямку ПАТ “Запоріжсталь” Сергій Федчун отримав нагороду BEST CIO 2015 (праворуч на фото)

У 2015 році ІТ-служба ПАТ «Запоріжсталь» ініціювала і реалізувала близько 50 великих проектів ІТ-напрямку. Зокрема, в 2015 році на ПАТ «Запоріжсталь» був побудований єдиний домен комбінату, який об’єднав близько 10 тис. користувачів і близько 4,5 тис. автоматизованих робочих місць. Також на ПАТ «Запоріжсталь» впроваджений проект, який в онлайн-режимі дозволяє контролювати ситуацію як в цілому по комбінату, так і контролювати процеси в основних цехах, отримувати інформацію про роботу і стан обладнання, поточної собівартості продукції, виконання планових показників, відвантаження, витраті енергоресурсів і ряд інших даних.

Menu