РОСТИСЛАВ ШУРМА ЗУСТРІВСЯ З ГЕНЕРАЛЬНИМ КОНСУЛОМ НІМЕЧЧИНИ

9 жовтня 2013 німецька бізнес-делегація, очолювана Генеральним консулом Федеративної Республіки Німеччина Детлеф Вольтером, відвідала МК «Запоріжсталь». У рамках візиту пройшла зустріч з Генеральним директором МК «Запоріжсталь» Ростиславом Шурмою і керівництвом комбінату, на якій обговорили перспективні напрямки потенційної співпраці. Німецькі бізнес-делегати також ознайомилися з виробництвом комбінату та відвідали об’єкт будівництва нової лінії безперервного травильного агрегату (НТА-4).

Німецька делегація ознайомилася з модернізаційними проектами, які інтенсивно реалізовуються на МК «Запоріжсталь» в рамках масштабної програми екологічної модернізації металургійних підприємств Групи Метінвест, мета якої – мінімізувати вплив виробництва на довкілля.

«Подальший розвиток «Запоріжсталі» має на увазі масштабну модернізацію виробництва і ми готові розглядати пропозиції про співпрацю від провідних компаній у цій галузі. Сьогодні наші німецькі гості змогли детально ознайомитися не тільки з виробництвом і побачити масштабність екологічної модернізації комбінату, а й встановити нові контакти для потенційного співробітництва», – зазначив Генеральний директор МК «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

Генеральний консул ФРН Детлеф Вольтер висловив сподівання на співпрацю німецьких компаній із МК «Запоріжсталь», наголосив на масштабності модернізації, яка проводиться на комбінаті і підкреслив її екологічну складову. «На «Запоріжсталі» застосовуються значні заходи для захисту навколишнього середовища – це дуже важливо», – резюмував Детлеф Вольтер.

Нагадаємо, що інвестиції в будівництво лінії соляно-кислотного травлення склали близько 730 млн. грн., a ефективність заходу – скорочення на 83 % викидів парів сірчаної кислоти і повна ліквідація скидів комбінату в річку Дніпро від цеху холодної прокатки.

Menu