ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ ВАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ПРИВІТАВ ОЛІМПІЙЦІВ

Минулої п’ятниці у спортивному клубі «Металург» відбулася зустріч журналістів міста зі спортсменами, які захищатимуть честь України і «Запоріжсталі» на майбутніх Олімпійських іграх. Серед них, зокрема, новоспечена чемпіонка Європи з легкої атлетики Марія Ремінь і володарі срібних нагород першості континенту Олеся Повх і Олексій Касьянов. У параолімпійської збірної «номером один» стала студентка Запорізького національного університету Марія Помазан, яка завоювала для запорізької команди параолімпійців два «золота» на чемпіонаті світу в Новій Зеландії і встановила два світових рекорди.

– Основні змагання в цьому році – це, звичайно, Олімпійські ігри, – сказав, відкриваючи зустріч, директор спорткомплексу ВАТ «Запоріжсталь» Володимир Ямщиков. – Чемпіонат Європи в даному випадку розцінюється як етап підготовки до Олімпійських ігор. Те, що наші спортсмени так здорово виступили на чемпіонаті, вселяє добрі сподівання на їх успішний виступ в Лондоні.

Відповівши на запитання журналістів, наші олімпійці вирушили на зустріч з головою правління комбінату Героєм України Віталієм Антоновичем Сацким та іншими керівниками підприємства.

– Від імені колективу, – сказав Віталій Антонович, – дякую вам за вашу мужність і наполегливість у відстоюванні спортивної честі України. Бажаю вам успіхів, доброго здоров’я, високих результатів. Ми будемо вболівати за вас і підтримувати у всіх починаннях.

Він також вручив олімпійцям цінні подарунки. У свою чергу, спортсмени подякували В. А. Сацького і вручили йому на пам’ять футболку збірної України.

– Дуже приємно, що ми зустрілися з керівниками комбінату. Ми завжди відчуваємо підтримку з боку підприємства, і в свою чергу готові завжди радувати запоріжсталівці нашими перемогами, – сказала Олеся Повх.

Menu