ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВИДІЛИВ ІМЕННІ СТИПЕНДІЇ КРАЩИМ СТУДЕНТАМ ЗАПОРІЗЬКИХ ВУЗІВ

ПАТ «Запоріжсталь» в 2016 році продовжив соціальну програму підтримки кращих студентів Запорізького національного університету, Запорізького національного технічного університету, Запорізької державної інженерної академії та металургійного коледжу ЗДІА. Протягом усього навчального року 30 кращих студентів щомісяця отримуватимуть іменну стипендію комбінату. Загальний преміальний фонд становить 230 тис. грн.

У 2015 році МК «Запоріжсталь» заснував іменні стипендії кращим студентам різних спеціальностей, за умови навчання з високим середнім балом (понад 4,7) та активної участі в науковій діяльності та суспільному житті свого навчального закладу. Розмір стипендії становить 500 грн. для учнів коледжу і 700 грн. для студентів вузів. Іменні стипендії затверджуються за результатами кожної сесії, на підставі протоколу засідання стипендіальної комісії великої Вченої ради, в яку входить представник ПАТ «Запоріжсталь». Іменні стипендіати мають пріоритетне право при майбутньому працевлаштуванні на комбінат.

«Ми підтримуємо молодих, ініціативних, думаючих людей, які прагнуть ефективно працювати, розвиватися і прогресувати разом з нашим комбінатом. Ми знаходимося в постійному пошуку таких людей, і програма співпраці із запорізькими ВНЗ дає нам можливість залучати на комбінат кращих», – заявив Генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

Щорічно близько 1500 студентів вузів, учнів коледжів і професійних ліцеїв проходять на підприємстві ознайомчу, виробничу та переддипломну практику. У 2015 році комбінат «Запоріжсталь» працевлаштував 208 молодих фахівців – випускників навчальних закладів України.

Menu