ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛИ УКРАЇНСЬКІ ТРУБНИКИ

25 листопада 2015 ПАТ «Запоріжсталь» відвідали представники підприємств трубної галузі України – ключові клієнти комбінату – ПАТ “Комінмет”, ІНТЕРПАЙП НМТЗ, ТЗ «Трубосталь» та ін. У ході візиту учасники зустрічі обговорили питання розвитку подальшої співпраці з комбінатом в умовах кризової економіки.

Учасники зустрічі відзначили, що сьогодні в умовах економічної і політичної нестабільності на ринку України склалася непроста ситуація. Не дивлячись на це, комбінат утримує відвантаження на досягнутому рівні на тлі загального зниження ринку споживання металопрокату за рахунок клієнтоорієнтованості та сервісу. Так, за 10 місяців 2015 комбінат досяг приросту реалізації гарячекатаних прокату на внутрішній ринок на 6% на адресу трубних підприємств, при загальній тенденції зниження споживання металопрокату в Україні на 20%.

«Трубні підприємства України є ключовими клієнтами комбінату «Запоріжсталь» – частка продажів становить 50% від поставок продукції комбінату на внутрішній ринок. Спільна злагоджена робота з підприємствами трубної галузі на тлі кризи української економіки та ситуації на світових ринках – це яскравий приклад того, як необхідно розвивати кооперацію всередині держави. Розвиваючи відносини з трубними підприємствами, ми підтримуємо трубну галузь, підвищуємо експортний потенціал нашої країни», – зазначив директор зі збуту ПАТ «Запоріжсталь» Володимир Коломієць.

««Запоріжсталь» є нашим стратегічним постачальником і партнером. За останні роки ми бачимо, як йде модернізація, поліпшується якість запоріжсталівського металу. Не дивлячись на те, що загальна ситуація на світових ринках важка, внутрішній ринок впав на 40-50 відсотків, відсутня будь-яка підтримка з боку держави, спільно з «Запоріжсталлю» ми подолаємо цей важкий час і будемо виготовляти конкурентів трубну продукцію», – зазначив директор ПАТ «Дніпропетровський металургійний завод імені Комінтерну» Сергій Єгоров.

Menu