ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ПРИВІТАВ СЕРЕДНІ ЗАГАЛЬНООСВІТНІ ЗАКЛАДИ ЗАПОРІЖЖЯ З ЗАКІНЧЕННЯМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма 24 травня 2016 року провів традиційну зустріч із директорами 23 середніх загальноосвітніх закладів м.Запоріжжя, в ході якої привітав керівників шкіл і гімназій з закінченням навчального року і вручив сертифікати на комплекти спортивного обладнання та інвентарю.


Генеральний директор ПАТ “Запоріжсталь” вручає сертифікат на спортивне обладнання НВК № 108

У комплекти спортивного обладнання, які подарував комбінат всім 23 навчальним закладам, входять магнітний велотренажер і тренувальна лава зі штангами і гантелями. Загальна сума коштів, спрямованих на закупівлю обладнання, – порядку 183 тис. грн.

Генеральний директор на зустрічі з директорами 23-х підшефних шкіл з нагоди закінчення 2015/2016 навчального року

Комбінат на постійній основі надає підтримку навчальним закладам Запоріжжя. Це і допомога в проведенні ремонтів, придбання нових меблів, комп’ютерної та оргтехніки, спортивного обладнання, та інше. На ці цілі комбінат у 2015 році направив близько 1,8 млн грн. На початку 2015-2016 навчального року школам подарували інтерактивні дошки, загальна вартість яких понад 300 тис. грн. У 2015 році з ознайомлювальними екскурсіями на комбінаті побувала тисяча учнів запорізьких шкіл. Крім того, комбінат щорічно організовує екологічний квест для школярів в рамках громадської екологічної ініціативи «Врятуємо Дніпро разом!», завдяки якій діти вчаться берегти природу і знайомляться з природним розмаїттям Запорізького регіону.

Menu