ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ПРИВІТАВ ШКОЛЯРІВ ТА НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ З ДНЕМ ЗНАНЬ

ПАТ «Запоріжсталь» напередодні Дня знань провів ряд соціально значущих заходів для міста – в останній тиждень серпня пройшли зустрічі керівництва комбінату з вчителями 18 підшефних шкіл, ветеранами-педагогами, організовано свято для дітей працівників, які цього року йдуть у перший клас. На ці цілі комбінат направив більше 1,1 млн грн.

У ході традиційної зустрічі з вчителями підшефних шкіл, навчальним закладам передано у подарунок до початку нового навчального року інтерактивні дошки, загальна вартість яких понад 300 тис. грн.

В рамках корпоративної соціальної програми «Перший раз у перший клас!» Групи Метінвест комбінат традиційно привітав першокласників з Днем знань та вручив 520 дітям працівників підприємства портфелі зі шкільним приладдям. На ці цілі комбінат направив 800 тис. грн. У цей день комбінат організував для дітей свято в спортивному манежі СК «Металург» за участю аніматорів, кращих творчих колективів Палацу культури металургів.

Відзначимо, що 100 першокласників – дітей працівників ПАТ «Запоріжвогнетрив» та ПАТ «Запоріжкокс» – також отримали портфелі зі шкільним приладдям в ході організованих святкових заходів.

Крім того, згідно з умовами Колективного договоруна 1 вересня дітям співробітників,яким необхідна соціальна підтримка з боку комбінатувиділена допомога у розмірі 45тис. грн. Також комбінат виділив 119 тис. грн. чотирьом підшефним навчальним закладам для підготовки до початку навчального року. 1 вересня керівники ПАТ «Запоріжсталь» традиційно відвідають урочисті лінійки підшефних шкіл міста.

Menu