ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ОГОЛОСИВ ПРО СТАРТ П’ЯТОГО СЕЗОНУ КОНКУРСУ «МИ – ЦЕ МІСТО»

2 березня 2017 року у ДК металургів відбулася урочиста презентація п’ятого сезону конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто» ПАТ «Запоріжсталь». Грантовий фонд на реалізацію кращих соціально значущих ініціатив городян збільшений до 3 млн гривень, при пайову участь підприємств ПрАТ «Запоріжкокс» і ПрАТ «Запоріжвогнетрив». Сума гранту на проект конкурсу може скласти до 100 тис. гривень.

В урочистій презентації взяли участь представники понад 100 громадських організацій і муніципальних установ, ініціативні мешканці міста. Запорожців ознайомили з умовами участі в конкурсі, представили оновлений склад експертної ради конкурсу під головуванням Олексія Лебедєва, директора з капітального будівництва та інвестицій ПАТ «Запоріжсталь».

Для учасників конкурсу відбувся тренінг з соціального проектування, пройшли панельні дискусії з визнаними у м. Запорожье експертами за своїми напрямками. Таким чином, абсолютно всі гості заходу отримали вичерпну інформацію про практичні тонкощі успішної підготовки, написання і захисту своїх проектів перед незалежним експертною радою.

«Конкурс «Ми – це місто» дійсно успішний, тому що сотні ініціативних, небайдужих запорожців залучені в реалізацію проектів. Я дуже сподіваюся, що до конкурсу з часом приєднаються і інші підприємства Запоріжжя, тому що це інвестиції в наше місто, в комфортні умови життя. В проекти вкладена душа запорожців, і наш борг їх підтримувати, дати людям можливість реалізувати свою мрію. Я вдячний кожному, хто бере участь в конкурсі і втілює свої ідеї для улюбленого Запоріжжя», зазначив Генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

Нагадаємо, конкурс соціальних ініціатив «Ми – це місто» проходить щорічно з 2013 року. У першому сезоні до участі в конкурсі було подано 130 проектних заявок, 14 з яких отримали гранти на загальну суму 700 тис. гривень. У 2014 році на конкурс було подано близько 120 заявок, 17 проектів отримали гранти на реалізацію в цілому на 1,5 млн гривень. У 2015 році з 163 представлених на конкурс проектів визначені 27 переможців. Загальна сума коштів, спрямованих на виплату грантів переможцям у 2015 році, – близько 1,7 млн ​​гривень. У 2016 році до участі в конкурсі надійшли 254 заявки, 38 з них визнані кращими і отримали фінансування в загальному обсязі 2,4 млн гривень.

Menu