ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ЕКІПІРУВАВ ВИХОВАНЦІВ ДЮСШ «МЕТАЛУРГ» СПОРТИВНОЮ ФОРМОЮ

31 жовтня 2016 року в СК «Металург» відбулася презентація нової форми та емблеми міської дитячо-юнацької спортивної школи «Металург». Нову форму юним спортсменам U14, U15, U16, U17 і всьому тренерському складу, а також спортивний інвентар (м’ячі, конуси, фішки, ін.) подарував комбінат «Запоріжсталь». Всього в 2016 році ПАТ «Запоріжсталь» направить на підтримку повноцінного тренувального процесу, участі в змаганнях і забезпечення матеріально-технічної бази спортивної школи понад 3,5 млн гривень.

З початку поточного року ПАТ «Запоріжсталь» вже надав фінансову підтримку в обсязі 2,25 млн гривень. Кошти спрямовані на організацію навчально-тренувального процесу, участь в змаганнях, а також харчування, оренду житла для приїжджих, медикаменти і транспортні витрати. Також вихованці ДЮСШ «Металург» забезпечені літньої і зимової ігровою формою, і тренувальної екіпіровкою (м’ячами, фішками, конусами, пр.).


ДЮСШ “Металург” отримала в подарунок від ПАТ “Запоріжсталь” нову форму

«Сьогодні ми з упевненістю можемо сказати – дитячо-юнацька футбольна школа в Запоріжжі буде жити і розвиватися. І разом з нею будуть рости нові покоління талановитих футболістів. Для цього у ДЮСШ «Металург» є все необхідне – хороший тренерський склад, талановиті юні спортсмени та надійна підтримка міста і комбінату «Запоріжсталь», – зазначив Генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

Нагадаємо, дитяча футбольна школа запорізького «Металурга» на початку поточного року виявилася під загрозою зникнення: в зв’язку з ліквідацією команди припинилося фінансування і навчального закладу. Кілька сотень хлопців були виселені з території школи, постало питання про те, чи зможуть команди дограти чемпіонат дитячо-юнацької футбольної ліги України. Для збереження багаторічних традицій юнацького футболу в Запоріжжі рішенням міської ради була створена ДЮСШ «Металург Запоріжжя», при цьому ПАТ «Запоріжсталь» профінансував команду ДЮСШ «Металург» в чотирьох виїзних турах і проведення чотирьох домашніх матчів.


Юний спортсмен демонструє футбольну майстерність

Menu