ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВШАНОВУЄ ВЕТЕРАНІВ З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ

ПАТ «Запоріжсталь» проведе ряд соціально значущих заходів для ветеранів комбінату – учасників війни. На ці цілі комбінат направить більше 400 тис. гривень.

Комбінат «Запоріжсталь» виділив понад 90 тис. гривень на матеріальну допомогу учасникам бойових дій, інвалідам війни та членам сімей загиблих.

Традиційно для 110 ветеранів війни – учасників бойових дій і трудівників тилу підприємство організувало безкоштовний оздоровчий заїзд в санаторій-профілакторій комбінату на о. Хортиця. Також запоріжсталівці відвідають ветеранів на дому і в лікарнях, де вручать їм пам’ятні подарунки. Крім того, комбінат профінансував проведення екскурсії для запорізьких ветеранів-дітей війни.

5 травня в ДК металургів і 9 травня в санаторії-профілакторії проведуть урочисті заходи та організовують святкові обіди.

Також 9 травня молодь комбінату «Запоріжсталь» проведе благодійну акцію «Подвезу ветерана». Запоріжсталівці на особистому транспорті доставлять ветеранів до місць проведення міських урочистих заходів, приурочених 72-й річниці Великої Перемоги.

ПАТ «Запоріжсталь» традиційно бере участь в благодійному телемарафоні «Пам’ять». На допомогу ветеранським організаціям області підприємство направило 25 тис. гривень. До участі в акції також приєдналися ПрАТ «Запоріжвогнетрив» і ПрАТ «Запоріжкокс», перерахувавши по 15 тис. Гривень відповідно.

У ветеранської організації ПАТ «Запоріжсталь» складається 629 осіб – учасників війни, серед яких учасники бойових дій, інваліди війни та члени сімей загиблих. 346 ветеранів нагороджені орденами і медалями за заслуги під час Великої Вітчизняної війни.

Menu