ВИЗНАЧЕНІ ПІВФІНАЛІСТИ КОНКУРСУ СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ «МИ – ЦЕ МІСТО» ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ»

Експертна рада п’ятого сезону конкурсу «Ми – це місто», організованого ПАТ «Запоріжсталь», назвала 84 проекта, які пройшли в півфінал. Автори ініціатив візьмуть участь у відкритих презентаціях перед експертною радою в середині травня.

Повний перелік проектів-півфіналістів опубліковано на порталі конкурсу «Ми – це місто». Серед них – освітні проекти, фестивалі та сімейні свята, спортивні, дитячі та розважальні майданчики, ініціативи, спрямовані на створення паркових зон відпочинку, реалізацію енергозберігаючих технологій, відкриття школи козацького лицарства і дитячої театральної студії, а також проекти, спрямовані на дітей з особливими потребами , багато іншого.

«У півфінал конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто» комбінату «Запоріжсталь» пройшли найкращі проекти. Вони повністю відповідають ключовим вимогам конкурсу – це цілісні, значимі для громади ініціативи, здатні самостійно жити і розвиватися після реалізації в рамках конкурсу. Попереду у півфіналістів – самий хвилюючий етап – відкритий захист проектів», – зазначає голова експертної ради конкурсу, директор з капітального будівництва та інвестицій ПАТ «Запоріжсталь» Олексій Лебедєв.

Прийом заявок на п’ятий сезон конкурсу «Ми – це місто» стартував 2 березня 2017 року і тривав протягом місяця. За цей період комбінат провів три навчальних тренінгу з соціального проектування, які відвідали понад 300 представників громадськості. Експертна рада визначила півфіналістів з числа 279 заявок, що надійшли до участі в конкурсі.

Нагадаємо, проекти-переможці конкурсу «Ми – це місто» отримають гранти на реалізацію до 100 тис. гривень. У 2017 році ПАТ «Запоріжсталь», при пайовій участі ПрАТ «Запорожокс» і ПрАТ «Запоріжвогнетрив», збільшив грантовий фонд конкурсу до 3 млн гривень.

Menu