ГРОМАДСЬКА ЕКОЛОГІЧНА ІНІЦІАТИВА «ВРЯТУЄМО ДНІПРО РАЗОМ!» ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВИЗНАНА КРАЩОЮ В УКРАЇНІ СЕРЕД СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ

Громадська екологічна ініціатива «Врятуємо Дніпро разом!», що реалізується ПАТ «Запоріжсталь» спільно з Національним заповідником «Хортиця», Запорізької обласною організацією товариства рибалок та мисливців і федерацією підводного полювання, дайвінгу та рибальства, стала переможцем конкурсу «BestinCSR» ділового журналу «Стійкий бізнес». За підсумками голосування читачів журналу та експертного співтовариства екологічна акція комбінату визнана кращою громадською ініціативою в Україні.

Щорічна екологічна ініціатива «Врятуємо Дніпро разом!» проходить при системній підтримці ПАТ «Запоріжсталь» з 2012 року. Постійними учасниками і партнерами акції є Запорізька міська рада, промислові підприємства регіону, загальноосвітні та вищі навчальні заклади області, громадські організації та благодійні фонди. В рамках акції щорічно проводиться зариблення р. Дніпро, очищення русла та прибережної території від побутового сміття, озеленення і благоустрій берегової лінії.

 

Особлива увага приділяється екологічному вихованню. Щорічно в рамках акції «Врятуємо Дніпро разом!» комбінат організовує екологічні квести на території острова Хортиця, проводить екоурокі для учнів запорізьких дитячих дошкільних установ та загальноосвітніх шкіл.

 

Громадська екологічна ініціатива «Врятуємо Дніпро разом!» отримала друге дихання в 2012 році, коли партнером активної громадськості в питаннях оздоровлення головної водної артерії України став ПАТ «Запоріжсталь». З кожним роком кількість учасників і партнерів акції зростає. Так, з 2012 року в акції взяли участь більше 6300 учасників, висаджено понад 600 саджанців дуба, зібрано понад 96 тонн сміття, у р. Дніпро випущено близько 130 тисяч особин риби, встановлено 5000 нерестових площ для риб і 30 плаваючих гнізд для птахів.

Menu