НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ ОЛЕГ ЛЯШКО І ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» РОСТИСЛАВ ШУРМА ПРОВЕЛИ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ: «ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ КРАЇНИ НЕОБХІДНО ВИРІШУВАТИ СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ»

Генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма у вівторок, 5 квітня 2016 р. провів робочу зустріч з народними депутатами України Олегом Ляшком і Віктором Галасюком, які побували з візитом на комбінаті. Народні депутати відвідали основні виробничі цехи і зустрілися з трудовим колективом.

Під час обговорення перспектив розвитку економіки України Ростислав Шурма заявив:

«Складна економічна ситуація, проблеми, з якими стикаються підприємства реального сектора економіки, позначаються на рівні життя людей. Ми спрямовуємо всі свої зусилля на вирішення економічних проблем, на вирішення проблем роботи нашого підприємства, тому що ці питання безпосередньо пов’язані з рівнем життя наших працівників. Ми готові спільними зусиллями вирішувати проблеми, щоб забезпечити стійке зростання не тільки металургії, а всієї економіки України». Генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма зазначив, що підвищення  залізничних тарифів, дефіцит металобрухту – це актуальні серйозні проблеми, які можуть призвести до зупинки багатьох металургійних підприємств.

У свою чергу народний депутат України Олег Ляшко заявив:

«При дефіциті брухту для української промисловості майже мільйон тонн, з України продовжують вивозити металобрухт. Це може привести до того, що українські металурги втратять роботу. Крім того, «Укрзалізниця» планує підвищити тарифи на залізничні перевезення. На наше переконання – це абсолютно дискримінаційна політика, спрямована на знищення національного виробника».

Під час візиту Ляшко зазначив, що комбінат «Запоріжсталь» – ключове підприємство не тільки для Запоріжжя, а для всієї економіки і країни, для наповнення бюджету і створення робочих місць.

«Якщо ми хочемо мати високі соціальні стандарти життя, успішну країну, то ключове – це економічний розвиток, робочі місця, Тому завдання уряду і парламенту – створювати умови для розвитку власної економіки і промисловості. Політика держави, грошово-кредитна, податкова, інвестиційна політика повинні бути спрямовані на інтереси національного виробника», – заявив народний депутат України Олег Ляшко.

Голова комітету Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництву Віктор Галасюк заявив: «Ми пропонуємо план дій з наступними антикризовими складовими для нормальної роботи гірничо-металургійного комплексу. Перше – підняти вивізні мита на металобрухт, для того, щоб металобрухт залишався в Україні, друге – не дати підвищити тарифи на залізничні перевезення. «Укрзалізниці» необхідно шукати внутрішні резерви і реалізовувати програму модернізації, не піднімаючи тарифи».

Menu