НА ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ ЧЕМПІОНАТ З ДРОН-РЕЙСИНГУ В УМОВАХ ДІЮЧОГО ВИРОБНИЦТВА

20 травня 2017 року у відділенні жерсті цеху холодної прокатки № 1 ПАТ «Запоріжсталь» відбувся перший етап відкритого Кубка України з дрон-рейсингу Zaporizhstal Dron Racing CUP 2017. Організатором змагань виступила ліга дронів України Rotor GP Ukraine, генеральним партнером заходу став комбінат «Запоріжсталь».

Вперше в Україні гонки дронів проходили в умовах діючого виробництва. Спеціально для цих цілей на майданчику відділення жерсті ЦХП № 1 комбінату була побудована дворівнева траса довжиною 100 м, ускладнена чотирма перешкодами і 5-6 віражами. У гонках взяли участь 15 кращих пілотів України за підсумками 2016 року, а також пілот команди «Team BlackSheep» Едді Ханк (Німеччина).

«Гонки дронів на діючому виробництві – унікальний для України захід. Дуже символічно, що такі динамічні, високотехнологічні та унікальні змагання проходять на «Запоріжсталі» – підприємстві, яке проводить модернізацію із застосуванням сучасних технологій і передових рішень», – зазначив Генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

 

За підсумками змагань, перше місце посів Василь Хоменко (м.Харків), друге – Максим Хоменко (м Дніпро), третє місце – за Олександром Наумкіним (м.Одеса).

 

Дрон-рейсинг – це гонки швидкісних коптеров, пілотованих із застосуванням технології FPV (First Person View). З її допомогою пілот спостерігає за польотом апарату за допомогою спеціальних окулярів, на які передається зображення з бортової камери дрона. Апарат розвиває швидкість до 100 км на годину і тримається в повітрі до п’яти хвилин. Дрон-рейсинг – досить молодий вид спорту, що швидко розвивається у світі. У 2018 році на зимовій Олімпіаді в Кореї він буде презентований як потенційний олімпійський вид спорту.

Menu