НА МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВІДБУЛАСЯ ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ОДНОГО З ЗАПОРІЗЬКИХ ВНЗ

У рамках розвитку співробітництва МК «Запоріжсталь» з освітніми установами міста 13 лютого на комбінаті відбулася екскурсія для викладачів Запорізької державної інженерної академії (ЗДІА).

Програма екскурсії передбачала відвідування основних виробничих цехів «Запоріжсталі» – мартенівського, обтискного і цеху гарячої прокатки тонкого листа. В ході екскурсії викладачі змогли задати свої питання і особисто поспілкуватися з фахівцями металургії. Працівники комбінату поділилися своїм професійним досвідом та відповіли на актуальні питання викладачів, які безпосередньо навчають теоритического знань студентів.

«Живе спілкування з фахівцями металургії і наочна демонстрація процесів і технологій металургійного виробництва допоможе викладачам у їх професійній діяльності. Ми готові і далі зміцнювати нашу співпрацю з навчальними закладами та приймати на екскурсії не тільки викладачів, а й самих студентів», – зазначив директор з персоналу МК« Запоріжсталь »Андрій Лученко.

На даний момент на підприємстві проходять переддипломну практику 59 студентів ЗДІА – потенційних працівників комбінату. Нагадаємо, щорічно на МК «Запоріжсталь» проходять практику більше тисячі студентів вищих та середньо-спеціальних навчальних закладів Запоріжжя.

Menu