НА МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ОСВОЄНА ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА НОВИХ ПРОФІЛІВ ДЛЯ ВАГОНОБУДІВНИКІВ

У цеху гарячої прокатки тонкого листа МК «Запоріжсталь» успішно освоєна технологія виробництва нових видів гнутого профілю з нержавіючої марки стали для будівництва українських пасажирських вагонів і швидкісних електропоїздів, за замовленням ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

Застосування технології виготовлення гофрованого листового профілю з поліпшеними хімічними характеристиками, на відміну від профілю з низьколегованих марок сталі, пов’язане з тенденціями в розвитку сучасних вагонобудівних технологій. При підвищених характеристиках міцності і жорсткості профіль володіє відмінною якістю поверхні.

«ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» є стратегічним партнером комбінату, щомісяця ми відвантажуємо вагонобудівників порядку 2 тис.т нашої продукції. У подальших планах збільшити обсяг поставок, не менше, ніж у два рази», – підкреслив Генеральний директор МК «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

Металопродукція комбінату використовується ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» для виробництва вантажних і пасажирських вагонів. У 2012 р. ПАТ «КВБЗ» виготовив 11 тис. вантажних вагонів різних модифікацій з використанням листового прокату МК «Запоріжсталь».

Menu