БІЛЬШЕ ДВОХ ТИСЯЧ ЗАПОРОЖЦІВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ «ВРЯТУЄМО ДНІПРО РАЗОМ!»: АКТИВІСТИ ЗІБРАЛИ 18 ТОНН СМІТТЯ

2 листопада 2013 більше двох з половиною тисяч запорожців взяли участь в довгостроковій екологічну програму “Врятуємо Дніпро разом!” І вийшли на суботник з прибирання та збереження живих природних ресурсів головної водної артерії країни – річки Дніпро. Дану програму ініціювали представники громадськості за фінансової підтримки МК «Запоріжсталь».

Зокрема, МК «Запоріжсталь» виділив 200 тис. грн. для проведення акції. У суботнику безпосередню участь взяли кілька сотень працівників МК «Запоріжсталі», а також працівників інших підприємств Групи Метінвест – заводів «Запоріжвогнетрив» і «Запоріжкокс».

«Це чудова ініціатива громадських міських організацій, яку із задоволенням другий рік поспіль підтримує комбінат« Запоріжсталь ». Причому підтримує не тільки фінансово, але і людськи, бо сотні наших людей сьогодні вийшли навести порядок. Ми почистили два кілометри Набережній, випустили близько двадцяти тисяч риб, встановили десять гніздівель для рідкісних птахів з Червоної книги, і десять годівниць для диких звірів. І, що найважливіше, почистили протоки біля Хортиці », – зазначив у ході акції Генеральний директор МК« Запоріжсталь Ростислав Шурма. За підсумками заходу було зібрано і вивезено 18 тонн сміття, прибрана прибережна територія довжиною більше 2 км, прибрано 4 острови в плавневої зоні острова Хортиця. Також в річку Дніпро було випущено більше 20 тис. риб, висаджено близько 1 тис. молодих саджанців дуба, споруджено і встановлено 10 гніздівель для птахів і 10 годівниць для тварин на острові Хортиця. В ході акції витрачено 5 тис. сміттєвих 120 літрових пакетів, задіяно близько 40 транспортних наземних і плавальних засобів.

Menu