МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВВІВ В ПРОМИСЛОВУ ЕКСПЛУАТАЦІЮ УСТАНОВКУ З ПЕРЕРОБКИ ШЛАКОВИХ ВІДВАЛІВ

МК «Запоріжсталь» ввів в експлуатацію комплекс переробки шлаків «АМКОМ» для утилізації промислових відходів з метою зниження впливу на навколишнє середовище. Сума інвестицій в проект близько 30 млн грн.

Виробнича потужність комплексу переробки шлаків «АМКОМ» – 150 тис. тонн шлакових відходів на місяць. Завдяки новому комплексу обладнання, комбінат буде витягувати додатково 100 тис. тонн на рік вторинного металомаючої сировини для власного виробництва.

Крім цього, нова установка дозволить значно скоротити кількість твердих відходів виробництва комбінату, що дозволить ефективно використовувати площу полігонів для зберігання шлаків під майбутнє перспективне будівництво без виділення нових земель, а також знизити вплив шлакових відходів на навколишнє середовище.

«Шлакові відвали в Балці середньої впродовж десятиліть були символом криміналу і злодійства. Зараз на цьому місці наведений лад і створена сучасна виробнича ділянка комбінату з переробки промислових відходів. Це 47 нових робочих місць і важлива частина промислового циклу металургійного виробництва», – зазначив Генеральний директор МК «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

Впровадження технології переробки шлаків за допомогою комплексу «АМКОМ» дозволить скоротити витрати комбінату на придбання покупного залізорудної сировини для виробництва і знизити собівартість продукції, що випускається.

Menu