МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВВІВ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ГАЗООЧИСТКУ АГЛОМАШИНИ №2

МК «Запоріжсталь» в рамках стратегії технологічної модернізації Групи Метінвест повністю ввів в експлуатацію нове газоочисне обладнання на агломашині №2. Інвестиції в будівництво газоочистки агломашини №2 склали близько 80 млн грн.

Нове газоочисне обладнання агломашини №2 дозволяє досягти очищення повітря від пилу на рівні європейських нормативів – до 50 мг/м3, по сірчистому ангідриду – нижче 400 мг/м3. «Ми досягли екологічних європейських нормативів на газоочистці агломашини №2 за рахунок об’єднання професійних зусиль українських машинобудівників і високоефективних німецьких технологій», – зазначив Генеральний директор МК «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

Будівництво газоочистки агломашини №2 здійснювалося фахівцями української компанії ТОВ «Прогрес Груп» (бердичівський машинобудівний завод «Прогрес»), а також за рахунок обладнання та технологічних рішень компанії Райтц (Німеччина).

 

 

Принцип роботи нової газоочистки агломашини №2 полягає у багатоступінчатості очищення відхідних газів: газ очищується в двох рукавних фільтрах, вловлена ​​залізовмісний пил з рукавних фільтрів повертається назад в агломераційне виробництво. В рамках проекту встановлено два рукавних фільтра, тягодуттєве обладнання у складі трьох машин: осьового вентилятора, димососа і ексгаустера.

На даний момент МК «Запоріжсталь» приступив до будівництва нового газоочисного обладнання на всіх інших агломашинах – №3-6, що дозволить досягти міжнародних екологічних стандартів за рівнем очищення викидів пилу і газів.

Menu