МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВПРОВАДЖУЄ СУЧАСНІ СТАНДАРТИ В СФЕРІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я СПІВРОБІТНИКІВ

МК «Запоріжсталь» в 2014 році направить 1,5 млн гривень для закупівлі медичного обладнання для здоровпунктів комбінату, в рамках впровадження програми управління безпекою праці в сфері охорони здоров’я і життя працівників, відповідно до стандарту «Надання долікарської та екстреної медичної допомоги».

Даний стандарт передбачає забезпечення здоровпунктів комбінату медичним обладнанням, тренувальними системами (манекенами), організацію навчального класу, навчання медперсоналу практичним навичкам роботи з новим медичним обладнанням та навчання працівників підприємства основам надання першої медичної допомоги.

На першому етапі реалізації проекту комбінат закупив 11 сучасних сумок-рюкзаків для надання першої медичної допомоги німецької фірми Weinmann на суму 500 тис. грн. В комплект сумки входять: реанімаційний набір, система подачі кисню з мішком Амбу, ларингоскоп, тонометр, стетоскоп, ліхтарик для контролю зіниці, неврологічний молоток, інфузійна система з манометром і ряд інших медичних інструментів. Сумки-рюкзаки для надання першої медичної допомоги для зручності користування покладені за єдиним стандартом. 10 сумок-рюкзаків будуть розподілені по здоровпунктів на території комбінату, 1 сумка-рюкзак буде постійно перебувати в черговому автомобілі швидкої допомоги.

Найближчим часом для здоровпунктів також будуть закуплені автоматичні дефібрилятори, сучасні носилки, вакуумні шини для надання постраждалим невідкладної допомоги. На ці цілі планується виділити близько 1 млн грн. В вересені 2014 року проведуть тижневі курси навчання для працівників здоровпунктів з практичного застосування нового медичного обладнання та тренувальних систем, а після корисні і необхідні навички надання першої долікарської допомоги придбають безпосередньо працівники комбінату.

Слід зазначити, що на підприємстві працює 10 здоровпунктів, розташованих по всій території комбінату.

 

Menu