МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» РЕКОНСТРУЮВАВ ПЛОЩА В ЗАВОДСЬКОМУ РАЙОНІ

17 липня 2014 року напередодні Дня металурга відбулося урочисте відкриття оновленої площі з фонтаном у Заводському районі, яку реконструював МК «Запоріжсталь». Загальна сума коштів, виділених комбінатом на оновлення площі – 460 тис. грн.

Директор з інжинірингу МК “Запоріжсталь” Володимир Буряк на відкритті площі в Заводському районі

МК «Запоріжсталь», відповідно до принципів соціальної відповідальності Групи Метінвест, на постійній основі підтримує проекти, спрямовані на благоустрій та розвиток Запоріжжя та регіону. До Дня Металурга МК «Запоріжсталь» повністю реконструював центральну площу Заводського району – популярне місце культури і відпочинку мешканців району.

У рамках реконструкції площі була проведена укладання нової тротуарної плитки (1100 кв. М.), реставрований фонтан, упорядкована територія, прокладені доріжки, встановлено лавочки для відпочинку та урни.

Діти у оновленого фонтану

«Ми відроджуємо місця, які дороги і пам’ятні кожному запорожцю. Ця центральна площа Заводського району створена ще в 40-му році минулого століття, і довгі роки була центром відпочинку не тільки для заводської молоді, а й людей різного віку. Сьогодні комбінат «Запоріжсталь» оновив площу, відновив фонтан, облагородив територію та, сподіваюся, що площа знову стане улюбленим місцем відпочинку для запорожців», – зазначив директор з інжинірингу МК «Запоріжсталь» Володимир Буряк.

З нагоди урочистої події для жителів району комбінат організував яскраву концертну програму та сюрпризи для дітей.

Menu