МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» РОЗВИВАЄ В ЗАПОРІЖЖІ ВУЛИЧНУ ГІМНАСТИКУ STREET WORKOUT

09 серпня 2014 року у м. Запоріжжі відбулося урочисте відкриття першого спеціалізованого майданчика для занять STREET WORKOUT і відкритий чемпіонат Запорізької області з вуличної гімнастики. Створення майданчика та проведення змагань профінансував МК «Запоріжсталь», направивши на ці цілі близько 80 тис. грн.

Новий спортивний майданчик розташовується на території Центрального (Жданівського) пляжу м. Запоріжжя. На ньому знаходиться комплекс спортивних снарядів для занять вуличною гімнастикою – турніки, гімнастичний комплекс, бруси, лавка з упорами. Для зручності спортсменів біля снарядів встановлені лавочки і стоянка для велосипедів.

«Найголовніша гідність STREET WORKOUT – це доступність. Можна займатися як завгодно і де завгодно, і це не вимагає додаткових вкладень. Тепер жителі міста зможуть займатися спортом на березі Дніпра, що приверне велику увагу до такого красивого виду спорту, як вулична гімнастика», – зазначив директор з інжинірингу МК «Запоріжсталь» Володимир Буряк.

Після урочистого відкриття пройшов чемпіонат з STREET WORKOUT, в якому взяли участь спортсмени із Запоріжжя та Запорізької області, Дніпропетровська, Харкова та інших міст України. В ході чемпіонату відбулися виступи професійних спортсменів STREET WORKOUT та конкурси для глядачів.

«Ми дуже вдячні комбінату «Запоріжсталь» за допомогу. Цей майданчик дуже важливий для нас, так як тут ми будемо проводити змагання, безкоштовні тренування та майстер-класи для всіх бажаючих з різних видів спорту. Таким чином, ми зможемо залучити до активного способу життя якомога більше молоді. Здорова і сильна нація – наша мета!», – зазначив Президент Всеукраїнської спортивної організації «STREET WORKOUT UKRAINE» Денис Мінін.

Menu