МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ДОПОМАГАЄ РЕМОНТУВАТИ ВІЙСЬКОВИЙ ШПИТАЛЬ

На ремонт військового шпиталя в Запоріжжі комбінат направив 565 тисяч гривень. За кошти підприємства встановили 77 металопластикових вікон, 42 нові двері, а також придбали світильники для хірургічного відділення.

– Я хочу сказати окреме спасибі за оперативну і суттєву допомогу в ремонті шпиталя керівникам комбінату “Запоріжсталь” і особисто генеральному директору Ростиславу Ігоровичу Шурмі, – каже Валерій Безлепкин, директор департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міськради. – Якби не керівник “Запоріжсталі” Ростислав Шурма, сьогодні всі роботи по шпиталю були б зупинені. Вони продовжилися завдяки йому.

За словами підполковника медичної служби Ольги Чоп, головного лікаря закладу, у відремонтованому шпиталі будуть хірургічне, терапевтичне, шкірно-венерологічне та інфекційне відділення, в яких одночасно зможуть проходити лікування 100 військовослужбовців.

– Генеральний директор МК «Запоріжсталь» Ростислав Ігорович Шурма прийняв правильне рішення – пішов назустріч госпіталю і міській владі, – відзначає голова профкому комбінату Леонід Анісімов. – Він ніколи дзвінко і голосно про таке й не заявляє. Але вже якщо приймається рішення, воно виконується.

Menu