МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВІДКРИВ НОВИЙ АДМІНІСТРАТИВНО-ПОБУТОВИЙ КОМПЛЕКС НА СТАНЦІЇ ДОМЕННА

МК «Запоріжсталь», відповідно до принципів корпоративної соціальної відповідальності Групи Метінвест, відкрив новий адміністративно-побутовий комплекс на станції Доменна з максимально комфортними умовами роботи для співробітників комбінату.

Новий АБК будувався в рамках Програми МК «Запоріжсталь» з поліпшення робочого побуту. Вартість робіт з будівництва та обладнання нового АБК склала понад 1,1 млн гривень. Приміщення розраховане на побутове обслуговування близько 160 чоловік. Загальна площа будівлі становить 727 м2.

Адміністративно-побутовий комплекс відповідає найвищим вимогам енергоефективності за рахунок застосування в будівництві сучасних технологій і матеріалів. Системи освітлення, вентиляції та кондиціонування нового АБК побудовані з використанням актуальних енергозберігаючих технологій. Робочі місця оснащені сучасним обладнанням, ергономічними меблями, оргтехнікою, а також місцями для відпочинку і прийому їжі.

«Ми інвестуємо в умови праці наших працівників, тому що це один з основних чинників ефективного підприємства. Нова будівля, комфортні умови для праці це наш подарунок працівникам управління залізничного транспорту до 80-річного ювілею», зазначив Генеральний директор МК «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

Діюча на підприємстві Програма з поліпшення робочого побуту, передбачає ремонти, реконструкції та модернізації побутових приміщень, їдалень, кімнат відпочинку, кімнат змінно-зустрічних зборів виробничих цехів комбінату, загальною площею 7 тис. кв. м.

У 2014 році МК «Запоріжсталь» планує направити на поліпшення соціально-побутових умов на виробництві 12 млн гривень.

Menu