МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ОРГАНІЗУВАВ МАСШТАБНИЙ ЕКОКВЕСТ ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ ЗАПОРІЖЖЯ

15 листопада 2014 року МК «Запоріжсталь» спільно з співробітниками Національного заповідника «Хортиця» (м.Запоріжжя) організував екологічний квест для старшокласників 10-ти шкіл Запоріжжя в рамках реалізації 2-го етапу громадської екологічної ініціативи «Врятуймо Дніпро разом!»

школярі на екскурсії на новій виробничій лінії в ЦХП-1 на МК “Запоріжсталь” < p>

У рамках заходу для школярів провели екскурсію по комбінату «Запоріжсталь». В ході екскурсії начальник управління охорони навколишнього середовища Інна Холіну розповіла дітям про масштабні проекти модернізації, які реалізуються комбінатом з метою скорочення техногенного навантаження на місто. Одним з таких об’єктів є нова сучасна лінія соляно-кислотного травлення НТА-4 в цеху холодної прокатки № 1, яка дозволить повністю ліквідувати скиди промислових вод в р. Дніпро і на 83% скоротити викиди парів сірчаної кислоти в атмосферу.

школярі висаджують саджанці черемхи на о.Хортиця в рамках екоквеста “Врятуємо Дніпро Разом!”

Цього року перший етап екологічної ініціативи «Врятуймо Дніпро разом!» відбувся кількома днями раніше, коли МК «Запоріжсталь» спільно із Запорізькою обласною організацією «Спілка рибалок та мисливців України» (УТМР), провели масштабне зариблення р. Дніпро – в річку випустили понад 33 тисяч особин (порядку 6 т) білого товстолобика.

школярі беруть участь в екологічному квесті на Хортиці в рамках громадської екологічної ініціативи “Врятуємо Дніпро Разом!”

У ході екологічного квесту, який пройшов на території Національного заповідника «Хортиця», діти взяли участь у восьми захоплюючих екологічних конкурсах. Старшокласники протягом трьох годин змагалися в своїх екологічних знаннях і уміннях: висаджували дерева, придумували і малювали природоохоронні знаки, вчилися правильно сортувати сміття, брали участь в екологічному забігу на особисту першість. Так, під час екологічного квесту діти висадили 100 саджанців черемхи в районі дендропарку на о. Хортиця. Після цього, фахівці Національного заповідника «Хортиця» і суспільства риболовів і мисливців України перевірили знання дітей в області флори і фауни о. Хортиця в ході ботанічного і зоологічного конкурсів. Школярі впоралися з усіма завданнями і за підсумками конкурсу журі, що складається з представників МК «Запоріжсталь», національного заповідника «Хортиця», Товариства рибалок і мисливців України, визначило переможців у загальному командному та особистому заліках. Всі учасники отримали цінні призи для своїх навчальних закладів – мультимедійну дошку і проектор, телевізор, настінний годинник та призи за особисту першість – велосипед, спортивні годинники і комп’ютерний планшет.

конкурс “Лабіринт” серед школярів в рамках громадської екологічної ініціативи “Врятуємо Дніпро Разом!”

– Сьогоднішня екологічна акція не разова, ми на постійній основі проводимо різні заходи в навчальних установах, які пов’язані з екологічною освітою. Ми знайомимо дітей з нашим підприємством і виробництвом, розповідаємо про природоохоронні технології і проекти модернізації, спрямовані на поліпшення екології, що викликає великий інтерес у дітей», – зазначила начальник управління з охорони навколишнього середовища МК «Запоріжсталь» Інна Холіна.

учасники екологічного квесту з призами на Хортиці в рамках громадської екологічної ініціативи “Врятуємо Дніпро Разом!”

Переглянути повний фотозвіт Ви можете перейшовши за посиланням: https://www.zaporizhstal.com/ru/press-centr/fotogalereya/

Menu