Метінвест та Фонд Ріната Ахметова закупили медикаменти для надання невідкладної допомоги постраждалим від війни

Група Метінвест спільно з Фондом Ріната Ахметова придбали життєво важливі медикаменти для надання невідкладної медичної допомоги людям, які постраждали внаслідок воєнних дій. Перша партія препаратів та інструментів сукупною вартістю у понад 30 млн гривень вже прибула до гуманітарного хабу та у найближчий час буде розподілена між лікарнями у містах присутності Компанії.

«Сьогодні лікарі – більше ніж талановиті та професійні медики: це справжні герої-рятівники, які серед воєнного мороку дають надію та шанс на життя. Ми прагнемо допомогти їм та забезпечити потреби медичних закладів найнеобхіднішими медикаментами. Вже наступного тижня лікарі Запоріжжя, Кривого Рогу, Авдіївки, Мирнограда, Покровська та Кам’янського почнуть отримувати від Метінвесту та Фонду Ріната Ахметова ліки та медичне обладнання, що допомагатимуть рятувати життя», – зазначив голова Центру координації гуманітарної місії Метінвесту у Запоріжжі, генеральний директор «Запоріжсталі» Групи Метінвест Олександр Мироненко.

Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського опрацював запит лікарень та визначив перелік необхідних медикаментів у координації з Міністерством охорони здоров’я України. Зокрема закуплено антибіотики, протизапальні, знеболювальні та кровоспинні препарати, антикоагулянти, розчини для внутрішньовенного вливання, хірургічний інструмент та витратні матеріали, засоби для інтубації тощо. Наступні поставки лікарських засобів також формуватимуться на основі актуальних запитів медичних закладів.

Нагадаємо, 17 березня Група Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського передала 1610 медичних наборів чотирьом запорізьким медичним закладам. На придбання життєво важливих медикаментів Група Метінвест спрямувала близько 700 тисяч гривень.

Menu