МЕТАЛУРГІЙНІ ПІДПРИЄМСТВА Є ОСНОВНИМИ ДОНОРАМИ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

Металургійні підприємства, в тому числі ПАТ «Запоріжсталь», є основними донорами державного бюджету в Запорізькій області. Про це було заявлено 29 листопада 2016 р на круглому столі в Спеціалізованій Державної Податкової Інспекції з обслуговування великих платників у м.  Запоріжжя.

Начальник СДПІ по обслуговуванню великих платників у м. Запоріжжя Роман Афонов зазначив, що близько 20% податкових надходжень по Спеціалізованої Державної податкової інспекції доводиться на підприємства металургійного сектора в Запорізькій області. «З початку року великі платники податків перерахували до Державного бюджету майже 9 млрд 109 млн гривень, 20 відсотків з яких забезпечили підприємства металургії … Флагман в Україні комбінат «Запоріжсталь», до нього, вважаю, потрібно підтягуватися і іншим підприємствам», – зазначив Роман Афонов.

Податкові платежі комбінату «Запоріжсталь» за січень-вересень 2016 року склали понад 1,62 млрд гривень згідно даних Державної фіскальної служби України без урахування єдиного соціального внеску та митних платежів.

«Комбінат активно інвестує в модернізацію за 5 років вкладено понад 5,6 млрд гривень. Ми ефективно працюємо і це дає нам можливість нарощувати податкові виплати. Кожен запорожсталевець заробив для державного бюджету понад 125 тис. гривень», зазначив Генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

ПАТ «Запоріжсталь» – один з найбільших платників податків України та Запорізької області. У 2015 році комбінат направив до бюджетів усіх рівнів з урахуванням єдиного соціального внеску та митних платежів 2,5 млрд гривень податків. За 10 місяців 2016 року комбінат «Запоріжсталь» направив до бюджетів усіх рівнів 2,4 млрд гривень.

Menu