ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ПРИЙНЯВ НА РОБОТУ 200 ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

4 вересня 2015 ПАТ «Запоріжсталь» відвідала делегація Ісфаханського металургійного комбінату (Іран), яка ознайомилася з поточною діяльністю і модернізацією доменного виробництва підприємства.

 


Делегація Ісфаханського металургійного комбінату (Іран) ознайомилася з поточною діяльністю і модернізацією доменного виробництва ПАТ “Запоріжсталь”

 

Іранські металурги зустрілися з керівництвом комбінату і доменного цеху, а також побували на виробничих ділянках, у тому числі оглянувши доменну піч № 4 (ДП-4), яку повністю модернізували в 2014 році.

«Я неодноразово був на комбінаті «Запоріжсталь» і хочу зазначити, що підприємство системно розвивається і змінюється на краще», – говорить консультант з металургії Ісфаханського металургійного комбінату Сайед Мухаммед Таха. – «Дуже вразила модернізована доменна піч № 4 – вона стала набагато екологічніше й енергоефективніше».

Нагадаємо, на сьогодні ДП-4 – одна з найсучасніших і екологічних доменних печей України. У ході масштабної реконструкції, завершеної в 2014 році, цей агрегат оснастили новітніми системами аспірації ливарного двору і підбункерного приміщення і перевели на пиловугільне паливо. Інвестиції в проект модернізації ДП-4 склали близько 600 млн гривень.

Menu