ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР Р. І. ШУРМА ЗУСТРІВСЯ З ГЛАВОЮ ОБЛАСТІ О.М. ПЕКЛУШЕНКО

31 липня відбулася зустріч Генерального директора ВАТ «Запоріжсталь» Р. І. Шурми з главою Запорізької облдержадміністрації А. Н. Пеклушенко.

У кабінеті керівника області відбулася змістовна бесіда в контексті головних для комбінату і області питань, яка поклала початок ділового співробітництва нових власників підприємства з представниками державної влади.

«Запоріжсталь» для Запоріжжя не містоутворююче, а краеобразуюче підприємство. – звернувся він до Р. І. Шурми. – Тому для нас важливо було зберегти його з нашим українським брендом, Запорізьким брендом. Сьогодні саме так це і відбувається.

Думаю, що висловлю думку всіх городян, всіх запорожців, ми всі дуже вдячні і вдячні Герою України Віталію Антоновичу Сацькому за його внесок у розвиток підприємства, яким він керував більше 20 років. Я впевнений, що Віталій Антонович буде частим гостем на комбінаті і його мудрість і досвід ще не раз послужать на благо Запорізького краю.

Такого кадрового потенціалу, який має «Запоріжсталь», не має жодне підприємство України. Я спілкуюся зі своїми колегами – народними депутатами – Бойко, Скударем і рядом інших, і вони підтверджують це. Сподіваюся, Ви вже мали нагоду в цьому переконатися і ще переконаєтеся в цьому в недалекому майбутньому, – заявив голова облдержадміністрації.

Обговорювалися також питання стратегії розвитку та соціальної політики комбінату.

У своєму слові Ростислав Ігорович Шурма, подякувавши главу області за теплі слова, підкреслив:

– Ми усвідомлюємо всю важливість і роль «Запоріжсталі» для міста і всього регіону і запевняю, що «Запоріжсталь» залишиться на багато років серцем для міста та регіону. У нас дуже висока думка про професійний рівень технічного, технологічного персоналу комбінату «Запоріжсталь». Ми вважаємо, що в багатьох областях його виробництва працюють кращі кадри в Україні. І не виключаю, що це може бути джерелом кадрів для всієї Групи Метінвест. Тому, однозначно, ми будемо робити ставку на колектив, на інженерно-технічний персонал, на менеджмент комбінату «Запоріжсталь».

Безумовно, трохи зміняться завдання і темп роботи. Але я впевнений, що колектив до цього готовий і, проводячи перший очний рапорт з керівниками, я бачив у їхніх очах бажання і прагнення йти вперед.

Що стосується питань робочих місць та інвестицій, то вони нерозривно пов’язані один з одним. Я думаю, що ми протягом кількох місяців зможемо підготувати комплексну програму розвитку комбінату. Безумовно, невід’ємним елементом цієї програми буде і екологічний компонент, тому що ми прекрасно розуміємо, що в цей напрям потрібно інвестувати, як це робиться на прикладі наших інших заводів. Але з іншого боку, теж потрібно розуміти, що з точки зору модернізації, з точки зору екологічної навантаження з приходом Метінвесту положення в один день не зміниться.

Ми зі свого боку, забезпечимо максимально швидкий «старт» в цьому напрямку і почнемо рухатися буквально завтра.

Комбінат збереже соціальну спрямованість, яка у нього історично була. Можливо, деякі пріоритети можуть перерозподілитися, але в цілому соціальний пакет для працівників комбінату буде тільки поліпшуватися. Важливим для нас напрямком є ​​і соціальне партнерство з громадою. Найближчим часом ми підготуємо ряд ініціатив і запропонуємо Вам на розгляд.

Щодо оздоровлення та відпочинку, я думаю, через кілька місяців ми підключимо комбінат до програми Метінвесту «Здравниця». У ній беруть участь всі бази відпочинку, пансіонати, дитячі оздоровчі табори Групи. І працівники кожного із заводів не обмежені тим мінімумом 2-3 об’єктів, які у них є на підприємстві. У кожного працівника на вибір 15-20 об’єктів, де він і члени його сім’ї можуть відпочити.

Губернатора задовольнили філософія і підходи, які задекларував новий керівник ВАТ «Запоріжсталь» Р. І. Шурма. Він запропонував включити Ростислава Ігоровича до складу колегії Запорізької обласної державної адміністрації, Запрошення Р. І. Шурма взяв з вдячністю.

Menu