ЗАПОРІЖСТАЛІВСЬКА КОМАНДА КВК ПРОЙШЛА В ПІВФІНАЛ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЛІГИ СМІХУ

Чвертьфінальна гра Запорізької ліги сміху, що відбулась в Палаці культури «Дніпроспецсталь», вийшла просто феєричною – це було майже 4 години сміху! Грали 5 запорізьких і 7 команд з інших міст, в півфінал вийшли 8.

Команди показували міні-вистави на тему ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання) – комусь дісталася музика, комусь – філософія, комусь – тригонометрія. У показі брали участь і зіркові тренери. Найяскравіші виступи продемонстрували запорізька «Каліфорнія» і мелітопольська «Мерзенна четвірка». Їхні номери відрізнялися непередбачуваністю і оригінальністю.

Спортивно-розважальна збірна комбінату «Запоржсталь» «З понеділка почнемо», теж показала відмінний виступ. Хлопці роздягли серйозного політичного ведучого Андрія Богдановича та нарядили його в червоне спортивне трико, чим теж скорили зал. Команда здавала ЗНО з філософії та соціології зі спортивним ухилом.

– Андрій Богданович підтримував нас у всіх починаннях, відразу погодився одягнути трико, а натягував він його хвилин п’ять, воно було не за розміром, – розповів капітан команди «З понеділка почнемо» Роман Ніколенко. – Коли ми побачили його в цьому вбранні, це було так кумедно, що всі почали сміятися – репетиція була перервана на півгодини. Пізніше Андрій Богданович сказав, що не проти провести одне з політичних ток-шоу в цьому костюмі. До речі, сьогоднішню перемогу присвячуємо нашому гравцеві Миколі Будасову, який зазначив на сцені День народження. Ми дуже старалися зробити йому такий подарунок!

Тепер запоріжсталівцям належить показати перли гумору вже у півфіналі Запорізької ліги сміху.

Menu