ЗАПОРІЖСТАЛІВЦІ РОЗПОВІЛИ ШКОЛЯРАМ І СТУДЕНТАМ ПРО МЕТАЛУРГІЮ

Більше 40 підприємств і навчальних закладів були представлені на ярмарці затребуваних професій і професій майбутнього, яка пройшла в «Славутич Арені». Взяли участь у заході і представники комбінату «Запоріжсталь».

 

В адміністративному приміщенні стадіону працювали відразу кілька локацій: майданчик роботодавців, майданчик навчальних закладів, форум-театр, а також майданчик спілкування з успішними професіоналами. На ярмарку вдалося зібрати максимальну кількість роботодавців і активної молоді. У консультантів можна було дізнатися про актуальність тієї чи іншої професії сьогодні, подальші перспективи. Оскільки наше місто є індустріальним і промисловим центром України, професії, пов’язані з промисловістю, металургією та машинобудуванням, досить цікавили молодь. А від того, біля стенду ПАТ «Запоріжсталь», було досить людно. Кожен отримав вичерпну відповідь, на його запитання.

Захід пройшов за ініціативою Запорізької молодіжної міської ради та за підтримки департаменту спорту, сім’ї та молоді міськради.

– Ми проводимо захід, який показує, які професії користуються попитом в Запоріжжі, з огляду на наш промисловий потенціал, і які професії будуть затребувані в подальшому, – розповів молодіжний мер Запоріжжя, керівник молодіжної організації комбінату «Запоріжсталь» Сергій Ільченко. – Наше завдання – показати, що за промисловістю Запоріжжя – майбутнє, і що багато підприємств у нас динамічно розвиваються, наприклад, меткомбінат «Запоріжсталь», де дуже розвинене молодіжний рух, є прекрасні перспективи кар’єрного росту у молодих працівників.

Хто прийшов на ярмарок – ні краплі про це не пошкодував, а навпаки дізнався багато нового і цікавого. Комбінат «Запоріжсталь», в свою чергу, і надалі буде брати активну участь в подібних заходах.

Menu